Idraulica

ANDOLINA CLAUDIO & C.

ANDOLINA CLAUDIO & C. Snc  - firma se specializuje na výrobu hadiček pro sanitární použití, klasických sprchových hadic a sprchových hadic se systémem shut off. Držitel certifikátu ISO 9001 za používání kvalitních vstupních materiálů výhradně italského původu.

www.andolina.it

ANDOLINA CLAUDIO & C. ANDOLINA CLAUDIO & C. ANDOLINA CLAUDIO & C.

DL Radiators

DL Radiators S.p.A. – společnost, patřící do nově vzniklé italské skupiny DL Clima, působí v oblasti tepelné techniky a klimatizace. Od r. 1985 činnost zaměřena na výrobu a prodej topných těles. Hlavní sortiment zahrnuje ocelové deskové radiátory, sálavé panely, koupelnové a designové radiátory.

www.dlradiators.com

DL Radiators DL Radiators DL Radiators

ELBI

ELBI  -  italský výrobce zaměřený původně na výrobu ohřívačů a topenářských a vodárenských nádob pro sektor termohydrauliky. Postupně rozšířil své aktivity na zpracování plastu rotační technikou a stal se tak významným hráčem ve výrobě plastových nádrží, kontejnerů pro tříděný odpad, systémů na využití dešťové vody a plastových květináčů.
www.elbi.it
ELBI ELBI ELBI

Eurotermo

Eurotermo – firma produkující od r. 1895 mosazné výrobky pro hydraulický a plynový sektor, s patentovaným kulovým ventilem. Neustále rozšiřuje svou specializaci, v daném průmyslovém odvětví dosahuje vysoké úrovně, účinnosti a inovativnosti.

www.eurotermo.com

Eurotermo Eurotermo Eurotermo

Frabo

Frabo S.p.A. – založena v r. 1969, přední výrobce lisovacích, pájecích a svěrných tvarovek a mosazných svěrných spojek. Vyznačuje se zkušenostmi, inovacemi a nadšením.
www.frabo.net
Frabo Frabo Frabo

IVR

IVR Spa – již zhruba čtyřicet let špička na trhu s materiálem pro instalatéry, zejména co se týče ventilů, kohoutů pro rozvod vody a plynu a dalšího příslušenství k systémům vytápění. Pro svou kvalitu, služby a inovace má firma důvěru zákazníků ve více než šedesáti zemích. 

www.ivrvalvole.it

IVR IVR IVR

Rubinetterie Maiolo Giovanni di Maiolo Marco & C.

Rubinetterie Maiolo Giovanni di Maiolo Marco & C. s.n.c. – firma s mnohaletými zkušenostmi a dynamickým růstem v sektoru výroby mosazných ventilů a zpětných klapek.

www.maiolorub.com

Rubinetterie Maiolo Giovanni di Maiolo Marco & C. Rubinetterie Maiolo Giovanni di Maiolo Marco & C. Rubinetterie Maiolo Giovanni di Maiolo Marco & C.

Rubinetteria Malgorani Pietro

Rubinetteria Malgorani Pietro Srl – firma, založená v r. 1969 a zabývající se původně výrobou redukčních ventilů s pístovým systémem, nyní vyrábí tlakové ventily a produkty pro termohydraulická zařízení, vše výhradně Made in Italy. Pozornost zaměřuje na kvalitu a ochranu životního prostředí.

www.malgorani.it

Rubinetteria Malgorani Pietro Rubinetteria Malgorani Pietro Rubinetteria Malgorani Pietro

NUPIGECO

NUPIGECO S.p.A. – firma, vzniklá v r. 2008 spojením společností NUPI S.p.A. a GECO System S.p.A., vyrábí trubky pro rozvod vody a plynu. Disponuje zkušenostmi s výrobou polymerních trubek určených pro ropný, chemický a petrochemický trh.

www.nupigeco.com

NUPIGECO NUPIGECO NUPIGECO

Raccorfer

Raccorfer snc – firma založena v r. 1978. Z pozinkované oceli a mosazi vyrábí šroubení,  příruby k potrubí, uzávěry a redukce pro hliníkové a litinové radiátory, upevňovací  šrouby, šroubení k ohebnému potrubí pro nízký a vysoký tlak, a to i dle nákresu zákazníka.

www.raccorfer.it

Raccorfer Raccorfer Raccorfer

SUMOTO

SUMOTO – firma patří mezi světové špičky ve výrobě a prodeji  3“, 4“ a  6“ ponorných elektromotorů.
www.sumoto.com
SUMOTO SUMOTO SUMOTO

Te-sa

Te-sa s.r.l. – firma zaměřená na výrobu ventilů, šroubení, tvarovek a rozdělovačů, v současné době i na nové typy technicky propracovanějších výrobků. Využívá nejmodernější výrobní technologie a neopomíná pečlivou odbornou kontrolu. Výrobky splňují nejpřísnější kvalitativní normy a mají minimální dopad na životní prostřední.
www.te-sa.com
Te-sa Te-sa Te-sa

Vicari Massimo

Vicari Massimo Srl – firma působící na trhu více než 20 let vyrábí bezpečnostní ventily a odvzdušňovací automatické a manuální ventily. Záruka kvality i rychlého a funkčního servisu.

www.vicarimassimo.com

Vicari Massimo Vicari Massimo Vicari Massimo
© 2013 TECHNOLOGY ITALIAN SERVICES s.r.o.Tutti i diritti sono riservati.