Vybavení interiérů

Tavar
Tradiční výrobce masívních dřevěných podlahových materiálů v široké škále provedení. Firma je součástí aktivity „Ethics Transparency Trust“ snažící se poskytovat maximum informací o svých produktech.

www.tavar.it

Tavar Tavar Tavar

Sebino Chiusure
Stylové a elegantní protipožární dveře. Specialista na výrobu dřevěných dveří s vysokým akustickým útlumem. Estetické vlastnosti dřeva kombinované s nejvyšší úrovní spolehlivosti a odolnosti proti ohni spolu s vysokou izolační schopností.

www.sebinochiusure.it

Sebino Chiusure Sebino Chiusure Sebino Chiusure

Laminam
Světový výrobce velkoformátových desek ze slinuté keramiky, který jako první vytvořil nejtenčí desku na světě s tloušťkou 3 mm.

Dnes nabízí formáty o rozměrech 1000 x 3000 mm a 1620 x 3240 mm, o tloušťkách od 3 do 12 mm. Tyto keramické desky, vyrobené inovativní technologií, vynikají špičkovými vlastnostmi a estetickou kvalitou a nabízejí široké využití v oblasti architektury, stavebnictví a bytového designu. Vynikají především všestranností, lze je použít pro dlažbu a obklad v interiéru i exteriéru, fasády, kuchyně, interiérovém designu, apod.

www.laminam.it

Laminam Laminam Laminam

Scrigno
Již více než 25 let patří společnost Scrigno ke špičkovým výrobcům a prodejcům pouzder pro posuvné skryté dveře a okna. Široká nabídka výrobků Scrigno umožňuje najít řešení vhodné pro jakoukoli úsporu prostoru. Od pouzder pro okna a dveře, bezobložkové posuvné, ale i otočné dveře a příslušenství. Scrigno nabízí precizně zpracované výrobky z kvalitních materiálů a služby nezbytné pro návrh i realizaci.

www.scrigno.cz

Scrigno Scrigno Scrigno
© 2013 TECHNOLOGY ITALIAN SERVICES s.r.o. Všechna práva vyhrazena.