Vybavení koupelen

JACUZZI®
JACUZZI® – světový lídr v oblasti hydromasážních zařízení, kopírován a napodobován ostatními. Vlastní přes 250 celosvětově uznávaných patentů a technických řešení. Tvůrce prvního hydromasážního zařízení (1956).

www.jacuzzi.eu

JACUZZI® JACUZZI® JACUZZI®

Appiani
Appiani – keramika určená pro vysoce estetickou architekturu, dává prostor kreativitě spojené s funkčností. Keramická mozaika širokou nabídkou barev, formátů a povrchových úprav umožňuje realizovat vícebarevné kompozice kombinující tvary a rozměry tradiční keramiky. Člen skupiny ALTAECO S.p.A.

www.appiani.it

Appiani Appiani Appiani

Bardelli
Bardelli – synonymum umělecké keramiky, podepsané slavnými návrháři, jako jsou Giò Ponti, Piero Fornasetti, Tord Boontje, Ruben Toledo, Nigel Coates, Ronald van der Hilst, Marcel Wanders. Neopakovatelné kolekce v nejkrásnějších domech na světě. Člen skupiny ALTAECO S.p.A.

www.bardelli.it

Bardelli Bardelli Bardelli

lVogue
Ceramica VOGUE – špička ve výrobě glazovaných dlažeb a obkladů, úspěšně zastoupená na mezinárodních trzích. Výrobky se vyznačují vysokou technickou úrovní, disponují širokou nabídkou kolekcí určených pro inovativní řešení interiérů i venkovních prostor. Obsáhlý katalog barev, formátů a povrchových úprav. Člen skupiny ALTAECO S.p.A.

www.ceramicavogue.it

 

Vogue Vogue Vogue

Art Ceram
ARTCERAM srl – firma založená v r. 1987, jejíž výrobky se vyznačují dokonale vyváženým designem, funkčností a inovativností. Od výroby umyvadel pro průmysl koupelnového nábytku až po vytvoření vlastní identity prostřednictvím spolupráce s mezinárodními designéry.

www.artceram.it

Art Ceram Art Ceram Art Ceram

CRISTINA
CRISTINA – Jeden z největších a nejstarších výrobců vodovodních baterií kladoucí důraz na kvalitu a inovativní technologie. Člen skupiny CRS S.p.A.

www.cristinarubinetterie.com

CRISTINA

CRISTINA

CRISTINA

SILFRA
SILFRA – přední výrobce vanových, sprchových a umyvadlových odtokových kompletů, automatických časových tlačných ventilů a dalších inovativních výrobků v sektoru koupelen. Dodavatel světových značek, jako jsou Jacuzzi® a Ravak. Člen skupiny CRS S.p.A.

www.silfra.com

SILFRA

SILFRA

SILFRA

Laminam
Světový výrobce velkoformátových desek ze slinuté keramiky, který jako první vytvořil nejtenčí desku na světě s tloušťkou 3 mm.

Dnes nabízí formáty o rozměrech 1000 x 3000 mm a 1620 x 3240 mm, o tloušťkách od 3 do 12 mm. Tyto keramické desky, vyrobené inovativní technologií, vynikají špičkovými vlastnostmi a estetickou kvalitou a nabízejí široké využití v oblasti architektury, stavebnictví a bytového designu. Vynikají především všestranností, lze je použít pro dlažbu a obklad v interiéru i exteriéru, fasády, kuchyně, interiérovém designu, apod.

www.laminam.it

Laminam Laminam Laminam
© 2013 TECHNOLOGY ITALIAN SERVICES s.r.o. Všechna práva vyhrazena.